№ з\п | Назва колективу | ПІБ керівника | Груп, дітей | Кіл-сть годин | понеділок | вівторок | середа | четвер | п’ятниця | субота |
1. | Народний вокально-фольклорний ансамбль «Веселі нотки» | Карпова Ганна Олександрівна | 1/16 | 4сол | | | 14.30-15.15 15.30-16.15 (інд) ЦКПР к.4 (14.30-16.30) | | 14.30-15.15 15.30-16.15 (інд) ЦКПР к.4 (14.30-16.30) | |
1/15 | 8сол | | | 16.30-17.15 17.30-18.15 18.30-19.15 (інд) ЦКПР,к.4 (16.30-19.30) | | 16.30-17.15 17.30-18.15 18.30-19.15 (інд) ЦКПР к.4 (16.30-19.30) | 16.00-16.45 17.00-17.45 (інд) ЦКПР к.4 (16.00-18.00) |
1/19 | 9 | | 16.30-17.15 17.30-18.15 18.30-19.30 (інд) ЦКПР, к.4 (16.30-19.30) | | 16.30-17.15 17.30-18.15 18.30-19.30 (інд) ЦКПР, к.4 (16.30-19.30) | | 13.00-13.45 14.00-14.45 15.00-15.45 ЦКПР, к.4 (13.00-16.00) |
2. | Хореографічний гурток «Калинонька» | Гайденко Юлія Олександрівна | 1/15 | 4 | | 16.00-16.30 16.35-17.05 ЦКПР, к.2 (16.00-18.00) | | 16.00-16.30 (інд) 16.35-17.05 ЦКПР, к.2 (16.00-18.00) | | |
1/15 | 4 | | 14.15-14.50 14.55-15.30 ЦКПР, к.2 (14.00-16.00) | | 14.15-14.50 14.55-15.30інд ( ЦКПР, к.2 (14.00-16.00) | | |
1/18 | 6 | 14.30-15.15 15.20-16.05 ЗОШ № 9,к.2 (14.30-16.30) | | 14.30-15.15 15.20-16.05 ЗОШ № 9,к.2 (14.30-16.30) | | 14.10-14.55 15.00-15.45 (інд) ЗОШ № 9, к.2 (14.00-16.00) | |
1/12 | 6 | 16.30-17.15 17.20-18.05 ЗОШ № 9,к.2 (16.30-18.30) | | 16.30-17.15 17.20-18.05 ЗОШ № 9,к.2 (16.30-18.30) | | 16.15-17.00 (інд) 17.05-17.50 ЗОШ № 9, к.2 (16.00-18.00) | |
3. 4. | Гурток «Паперова фантазія» | Перепьолкіна Тетяна Анатоліївна | 1/30 | 4 | 11.50-12.25 12.30-13.05 МГ,к.3 (11.30-13.30) | 11.50-12.25 12.30-13.05 МГ,к.3 (11.30-13.30) | | | | |
1/15 | 6 | 13.10-13.55 14.00-14.45 14.50-15.35 МГ,к.3 (13.00-16.00) | 13.10-13.55 14.00-14.45 14.50-15.35 (інд) МГ,к.3 (13.00-16.00) | | | | |
1/15 | 4 | | | 12.45-13.20 13.25-14.00 НВК-Ліцей №10, к.5 (12.30-14.30) | 11.50-12.25 12.30-13.05 НВК-Ліцей №10, к.5 (11.30-13.30) | | |
1/15 | 4 | | | 14.15-15.00 15.05-15.50 ГГ,к.33-б (14.00-16.00) | 13.20-14.05 14.10-14.55 ГГ,к.33-б (13.00-15.00) | | |
Гурток «Мистецтво нашого народу» | 1/15 | 6 | | | | 15.00-15.45 15.50-16.35 16.40-17.25 ГГ,к.33-б (15.00-17.00) | 11.50-12-35 12.40-13.25 13.30-14.15 ГГ,к.33-б (11.30-14.30) | |
5. 6. | Гурток «Рукоділля» | Лазданова Ірина Юріївна | 1/15 | 4 | | 13.00-13.45 13.50-14.35 ДНЗ-ЗНЗ,к.3 (13.00-15.00) | 15.00-15.45 15.50-16.35 (інд) ДНЗ-ЗНЗ,к.3 (15.00-17.00) | | | |
1/15 | 4 | | 15.00 – 15.45 15.50-16.35 (інд) ДНЗ-ЗНЗ,к.3 (15.00-17.00) | 13.00-13.45 13.50-14.35 ДНЗ-ЗНЗ,к.3 (13.00-15.00) | | | |
1/15 | 4 | | | | 12.00-12.45 12.50-13.35 (інд) ЗОШ № 12,к.18 ( (12.00-14.00) | 11.30-12.15 12.20-13.05 ЗОШ № 12,к.18 (11.30-13.30) | |
1/15 | 6 | | | | | 15.00-15.45 15.5016.35 (інд) 16.40-17.25 ЦКПР, к. 3 (15.00-18.00) | 09.00-09.45 09.50-10.35 10.40-11.25 ЦКПР, к. 3 (09.00-12.00) |
Гурток «Мистецтво нашого народу» | 1/15 | 4 | | | | | 13.15-14.00 ЗОШ №12, к.18 (13.00-14.00) | 12.00-12.45 13.00-13.45 14.00-14.45 ЦКПР, к.3 (12.00-15.00) |
7. 8. | Гурток «Мистецтво нашого народу» | Сварінскіс Оксана Юріївна | 1/15 | 4 | | 15.00-15.45 16.00-16.45 НВК-Ліцей №10, к. 5, 13 (15.00-17.00) | | | 15.00-15.45 16.00-16.45 НВК-Ліцей №10 к. 5, 13 (15.00-17.00) | |
1/15 | 4 | | 14.00-14.45 НВК-Ліцей № 10 к. 8 (14.00-15.00) | | 14.00-14.45 15.00-15.45 ЦКПР, к. 1 (14.00-16.00) | 14.00-14.45 НВК-Ліцей № 10 к. 8 (14.00-15.00) | |
Гурток «Палітра» | 1/15 | 5 | | | 13.00-13.45 13.50-14.35 (інд) ЦКПР, к. 1 (13.00-15.00) | | | 12.00-12.45 12.50-13.35 13.40-14.25 ЦКПР, к. 1 (12.00-15.00) |
1/15 | 5 | | | 15.00-15.45 15.50-16.35 16.40-17.25 (інд) ЦКПР, к. 1 (15.00-18.00) | | | 10.00-10.45 10.50-11.35 ЦКПР, к. 1 (10.00-12.00) |
9. 10. | Музично-драматичний «Ліра» | Кобець Олена Валеріївна | 1/15 | 4 | 14.15- 15.00 (інд) ЦКПР, к. 7 (14.00-15.00) | 15.15-16.00 ЦКПР, к. 7 (15.00-16.00) | 14.15-15.00 ЦКПР, к. 7,сцена (14.00-15.00) | 15.15-16.00 ЦКПР, к. 7 (15.00-16.00) | | |
1/15 | 6 | 15.15-16.00 ЦКПР, к. 7 (15.00-16.00) | 14.15-15.00 ЦКПР, к7,сцена (14.00-15.00) | 15.15-16.00 ЦКПР, к. 7 (15.00-16.00) | 14.15-15.00 (інд) ЦКПР, к. 7 (14.00-15.00) | 14.15-15.00 15.00-16.00 ЦКПР, к. 7 (14.00-16.00) | |
Вокальний «Мелодіка» | 1/16 | 4 | 16.15-17.00 ЦКПР, к. 7 (16.00-17.00) | 16.15-1700 (інд) ЦКПР, к. 7 (16.00-17.00) | 16.15-17.00 ЦКПР, к. 7 (16.00-17.00) | 16.15-17.00 ЦКПР, к. 7 (16.00-17.00) | | |
1/15 | 4 | 17.15-18.00 (інд) ЦКПР, к. 7 (17.00-18.00) | 17.15-18.00 ЦКПР, к. 7 (17.00-18.00) | 17.15-18.00 ЦКПР, к. 7,сцена (17.00-18.00) | 17.15-18.00 ЦКПР, к. 7 (17.00-18.00) | | |
11. 12. | Гурток «Пішохідний туризм» | Чорний Віктор Миколайович | 1/12 | 6 | 14.30- 15.15 15.25-16.10 16.20-17.05 МГ,к.13,(с.з.) (14.30-17.30) | | | | | 09.00-9.45 09.55-10.40 10.50-11.35 МГ,к.13,(с.з.) (09.00-12.00) |
Гурток «Патріот» | 1/15 | 4 | | 14.30-15.15 15.20-16.05 МГ,к.13,(с.з.) (14.30-16.30) | | 14.30-15.15 15.20-16.05 МГ,к.13,(с.з.) (14.30-16.30) | | |
13. | Гурток «Вивчаємо рідний край» | Корбут Мар҆ян Ігорович | 1/15 | 4 | 14.00-14.45 ЦКПР, к. 6 (14.00-15.00) | 15.00-15.45 16.00-16.45 ЦКПР, к. 6 (15.00-17.00) | 14.00-14.45 ЦКПР, к. 6 (14.00-15.00) | | | |
1/15 | 6 | 15.00-15.45 16.00-16.45 17.00-17.45 ЦКПР, к. 6 (15.00-18.00) | | 15.00-15.45 16.00-16.45 17.00-17.45 ЦКПР, к. 6 (15.00-18.00) | | | |
14. | Гурток спортивної хореографії «Олімп» | Максімова Надія Володимирівна | 1/15 | 5 | | 13.30-14.15 в.Київська174-а (13.30-14.30) | 13.30-14.15 в.Київська174-а (13.30-14.30) | 13.30-14.15 в.Київська174-а (13.30-14.30) | 13.30-14.15 в.Київська174а (13.30-14.30) | 10.00-10.45 в.Київська174-а (10.00-11.00) |
1/15 | 5 | | 14.30-15.15 в.Київська174-а (14.30-15.30) | 14.30-15.15 в.Київська174-а (14.30-15.30) | 14.30-15.15 в.Київська174-а (14.30-15.30) | 14.30-15.15 в.Київська174а (14.30-15.30) | 11.00-11.45 в.Київська174-а (11.00-12.00) |
1/15 | 4 | | 15.30-16.15 в.Київська174-а (15.30-16.30) | | 15.30-16.15 в.Київська174-а (15.30-16.30) | 15.30-16.15 в.Київська174а (15.30-16.30) | 12.00-12.45 в.Київська174-а (12.00-13.00) |
1/15 | 4 | | 16.45-17.30 в.Київська174-а (16.45-17.45) | 15.30-16.15 в.Київська174-а (15.30-16.30) | 16.45-17.30 в.Київська174-а (16.45-17.45) | | 13.00-13.45 в.Київська174-а (13.00-14.00) |
15 16. | Гурток «Малювання» | Соловйова Вікторія Вікторівна | 1/15 | 4,5 | | 14.15-15.00 в.Київська174-а (14.00-15.00) | 14.15-15.00 в.Київська174-а (14.00-15.00) | 14.15-15.00 в.Київська174-а (14.00-15.00) | | 12.00-12.45 13.00-13.25 в.Київська174-а (12.00-13.30) |
1/15 | 4 | | 15.15-16.00 16.05-16.-30 в.Київська174-а (15.00-16.30) | | 15.15-16.00 16.05-16.-30 в.Київська174-а (15.00-16.30) | | 13.30-14.15 в.Київська174-а (13.30-14.-30) |
Гурток «Сувенір» | 1/15 | 4 | | 16.30-17.15 17.20-17.45 в.Київська174-а (16.-30-18.00) | | 16.30-17.15 17.20-17.45 в.Київська174-а (16.-30-18.00) | | 14.30-15.15 в.Київська174-а 14.30-15.-30) |
1/15 | 4 | | | 15.15-16.00 16.05-16.-30 в.Київська174-а (15.00-16.30) | | 13.45-14.30 14.35-16.00 в.Київська174а (13.30-16.00) | |
1/15 | 6 | | | 16.30-17.15 17.20-17.45 в.Київська174-а (16.30-18.00) | | 16.00-16.45 17.00-17.45 в.Київська174а (16.00-18.00) | 15.30-16.15 16.30-17.15 17.20-17.45 в.Київська174-а (15.30-18.00) |
17. | Гурток «Пролісок» | Гребінченко Наталія Миколаївна | 1/15 | 4 | | 15.15-16.00 16.05-16.-30 в.Київська174-а (15.00-16.30) | | 15.15-16.00 16.05-16.-30 в.Київська174-а (15.00-16.30) | | 13.30-14.15 в.Київська174-а (13.30-14.30) |
1/15 | 4 | | 16.30-17.15 17.20-17.45 в.Київська174-а (16.30-18.00) | 16.30-17.15 17.20-17.45 в.Київська174-а (16.30-18.00) | | 17.15-18.00 в.Київська174а (17.00-18.00) | |
1/15 | 4 | | | 15.15-16.00 16.05-16.-30 в.Київська174-а (15.00-16.30) | | 13.45-14.30 14.35-15.00 в.Київська174а (13.30-15.00) | 17.00-17.45 в.Київська174-а (17.00-18.00) |
1/15 | 6 | | | | 16.30-17.15 17.20-17.45 в.Київська174-а (16.30-18.00) | 15.15-16.00 16.15-17.00 в.Київська174-а (15.00.-17.00) | 14.30-15.15 15.30-16.15 16.30-16.55 в.Київська174-а (14.30-17.00) |
18. | Вокальний “Весняні дзвони” | Вундервальд Валентина Євгеніївна | 1/15 | 3 | | 15.15-16.00 16.05-16.-30 в.Київська174-а (15.00-16.30) | | 14.15-15.00 15.05-15.30 в.Київська174-а (14.00-15.30) | | |
1/15 | 6 | | | 14.15-15.00 15.15-16.00 в.Київська174-а (14.00-16.00) | | 15.30-16.15 16.20-17.25 в.Київська174а (15.30-17.30) | 11.00-11.45 12.00-12.45 в.Київська174-а (11.00 -13.00) |
19 20. | Гурток “Цікаві шашки” | Тройно СергійОлександрович | 1/15 | 4 | | 16.30-17.15 17.20-17.45 в.Київська174-а (16.30-18.00) | | 16.30-17.15 17.20-17.45 в.Київська174-а (16.30-18.00) | | 15.00-15.45 в.Київська174-а (15.00-16.00) |
Гурток “Настільний теніс” | 1/15 | 5 | | | 16.30-17.15 17.20-17.45 в.Київська174-а (16.30-18.00) | | 16.30-17.15 17.20-17.45 в.Київська174а (16.30-18.00) | 16.00-16.45 17.00-17.45 в.Київська174-а (16.00-18.00) |
Коментарi